Operátor výroby až 18.000,-

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
3.8.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• manuální práce ve výrobě
• kompletace a začišťování dílů
• vizuální kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení až 18.000 Kč
• práce na HPP
• stabilní a dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti
• práce ve 2 směnném provozu ( Po-Pá)
• možnost přesčasů
• závodní stravování
• nástup možný ihned
• po 3-6 měsících přestup do kmene (13. a 14. plat, čtvrtletní bonusy za přítomnost, pravidelné zvyšování hodinové mzdy a prémiových složek), další firemní benefity

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 30.9.2015

Jak se ucházet o práci?

O práci se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu, pomocí tlačítka "odpovědět", navštívit nás osobně na naší Liberecké pobočce v Moskevské ulici 658 a nebo telefonicky na telefonním čísle:
734 315 707.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou automobilových komponentů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• fyzická zdatnost
• spolehlivost a chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2206817  Datum zveřejnění: 3.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 18000 Kč/měsíc