Manipulant - Řidič VZV od 19.000Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zavážení materialů k robotickému pracvišti
expedice: nakládka - vykádka

Zaměstnanecké výhody, benefity

výborné platov hodnocení + osobní ohodnocení
práce na HPP
dlouhodobé zaměstnání
možnost nástupu IHNED či dle vašich možností
možnost záloh po prvním odpracovaném týdnu
navýšení mzdy po zkušební době, 4 týdny placené dovolené
férové jednání, individuální přístup

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 30.9.2015

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývajíci se výrobou automobilových komponuntů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

chuť a ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
zodpovědný přístup k práci, flexibilita
fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
praxe v automobilovém průmyslu alespoň 6 měsíců výhodou
pouze pro uchazeče se zájmem o dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2240560  Datum zveřejnění: 1.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 25000 Kč/měsíc