Telefonní bankéř - mzda až 30.000,-Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste energická a aktivní osoba, baví Vás obchod? Chcete získat zkušenosti v obchodní sféře nebo jste naopak zkušeným obchodníkem/obchodnicí?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce
• Péče o stávající klienty na zákaznické lince
• Aktualizace klientských dat a informací v interních systémech
• Zjišťování potřeb klientů a komplexní řešení jejich dotazů
• Aktivní nabídka vhodných bankovních produktů stávajícím klientům banky!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Nadstandardní finanční ohodnocení - fixní mzda + odměny (průměrná mzda 30.000,-Kč)
• Zdokonalení se v anglickém jazyce - možnost komunikovaní s anglicky mluvícími klienty
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů
• Odborná interní a externí školení
• Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem - 1ks/70Kč
• Občerstvení na pracovišti zdarma
• Otevřené a příjemné pracovní prostředí
• Práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• Práce v nepřetržitém provozu - PO -PÁ(ranní/odpolední směny, 2xměsíčně noční)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta - mezinárodní bankovní společnost hledám uchazeče na pozici Telefonní bankéř.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ vzdělání
• Velmi dobré komunikační dovednosti
• Proklientský přístup
• Chuť učit se novým věcem
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Výbornou znalost českého jazyka
• Základní komunikativní znalost anglického jazyka - systém v AJ
• Časovou flexibilitu – ochota pracovat na směny (cca jeden víkend v měsíci, jedna noční směna)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců