Skladník s VZV - Triangle, Žatec - mzda až 23 000 Kč

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Triangle, Žatec, Chomutov, Louny, Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
16000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- skladování materálu
- zásobování výrobních linek
- skenování
- dodržování pořádku na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 20.000 - 23.000 Kč
- zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10%
- proplácené přesčasy 25 %
- možnost bonusů (docházka, výrobní bonus)
- příspěvek na dopravu
- dotované stravné
- možnost získat osobní ohodnocení za dovednosti
- bonusy platné hned od začátku pracovního poměru!!!

Informace o náboru

- 3-směnný nebo nerovnoměrný provoz
- práce na HPP
- práce pouze pro muže
- nástup ihned
- místo výkonu práce - Triangle, Žatec
- po 6 měsících možnost převedení do kmenového stavu zaměstnavatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba kovových částí pro automobily.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve 3-směnném nebo nerovnoměrném provozu
- zkušenosti s VZV
- spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Náměstí 1.máje 6
430 01 Chomutov
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Patrik Malcovský
Tel.: 735 174 880
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2270667   Datum zveřejnění: 2.9.2016