Obchodní zástupce/ Key account manager – celá ČR (Ref. č.: A 1340)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pravidelný kontakt se zdravotnickými institucemi v rámci celé ČR
• Rozvoj stávajících klientů
• Prezentace produktů a vedení obchodních jednání s primáři, lékaři, vrchními sestrami
• Zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
• Účast na týdenních poradách, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá a samostatná práce
• Zaškolení v oboru
• Zázemí stabilní společnosti
• Příjemné a přátelské prostředí
• Motivující mzdové ohodnocení
• Služební vůz a mobilní telefon
• Stravenky

Informace o náboru

Pro našeho klienta, stabilní společnost působící na českém a slovenském trhu již 26 let v oblasti prodeje zdravotnických produktů (přístroje a spotřební materiál), hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodní zástupce/ Key Account Manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zdravotnictví

Oftalmologie, ORL

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pracovní zkušenost s aktivním prodejem
• Proaktivní přístup a orientaci na výsledek
• Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• Samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

McROY spustil globální, ambiciózní, ale realizovatelný projekt, který je založený na vybudování tzv. lovebrandu v oblasti personálního poradenství. Nestačí nám, aby naši klienti značku McROY poznali. Děláme všechno proto, aby jí doporučili, obhajovali a milovali.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com