Lisař mzda 21 000Kč + ubytování zdarma

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud Vás práce zaujala volejte 734 158 475. Před nástupem ukážeme práci i ubytovací zařízení.

- Vkládání polotovarů do zařízení a po automatickém vylisování odložení do bedny.
- zodpovědnost pouze za své výkony a obsluhu lisu.
- pracovní doba: 12hod směny, KR/DL týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 21.000Kč
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- ubytování 5 min. od místa pracoviště
- motivační program
- kariérní růst
- dotované stravné/ závodní jídelna - menu za 23kč
- NÁSTUP IHNED
- týden dovolené navíc
- Smlouvu na HPP
- Místo výkonu práce Brno - venkov (Oslavany - 20 km od Brna)
- Zázemí stabilní a mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost se stabilním zázemím hledá pracovníky na pozici lisař do svého týmu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost, zodpovědný přístup k práci
- výborný zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu 12 hod směny
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2402532  Datum zveřejnění: 20.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc