Robotik

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace strojů a linek v automobilovém průmyslu se významným postavením na evropském trhu přijme do svých řad posilu na pozici:

ROBOTIK

Mezi Vaše pracovní úkoly bude patřit:
- programování robotů
- kalibrace robotů
- oživení robotů a jejich uvedení do provozu
- optimalizace procesu
- řízení projektové dokumentace
- vedení projektů
- koordinace týmu programátorů
- zpracování cenových nabídek
- jednání se zákazníky a dodavateli

Místo pracoviště po celé ČR, termín nástupu je možný kdykoliv.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě motivujícího platového ohodnocení Vám nabízíme také:
- ročními prémiemi
- týdnem dovolené navíc
- příspěvkem na životní pojištění
- příspěvkem na stravováním
- notebookem a mobilním telefonem
- jazykovými kurzy
- profesním růstem

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a máte zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře. Ráda se s Vámi telefonicky spojím ohledně dalších informací a případně se domluvíme na dalším postupu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace strojů a linek

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice je určena všem, kteří:
- disponují technickým vzděláním - zaměření na automatizační techniku nebo strojírenství
- mají zkušenosti s programováním robotů - praxe v automotive velkou výhodou
- ovládají anglický nebo německý jazyk na úrovni práce s technickou dokumentací
- vlastní řidičský průkaz sk. B a jsou ochotni cestovat (programování robotů probíhá přímo u zákazníků)
- jsou schopni pracovat samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2459263   Datum zveřejnění: 2.3.2016