Operátor výroby - 17.000,- Kč + doprava - Kraslice

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Kraslice, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
07.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů na barvení látek
- kontrola, čištění a údržba strojů
- míchání barev

Zaměstnanecké výhody, benefity

- doprava ze Sokolova a Chodova
- nástupní hodinová mzda až 92 Kč
- neabsenční příplatek 12 Kč/hod
- osobní ohodnocení (po zapracování možnost zvýšení)
- stravenky - 50Kč/směnu
- práce na HPP
- dvousměnný provoz (R/O)
- zákonné příplatky (noční, víkend - 10%)
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na masáže
- výhodné mobilní tarify
- možnost bezúročných půjček
- prvních 6 měsícu smlouva přes agenturu, v případě spokojenost převedení do kmenového stavu zaměstnavatele
- práce pro významnou textilní společnost, která dodává látky do Itálie předním návrhářským firmám

Informace o náboru

Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Během několika dnů vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Samatex Kraslice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť pracovat a učit se nové věci
- zodpovědnost a pečlivost
- zkušenosti z technické pozice vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2463317  Datum zveřejnění: 25.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000,- Kč