Hledáš zaměstnání nedaleko Brna s nadstandardními příjmy? Baví Tě manuální práce? Pak hledáme právě tebe! Dělník

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Trnitá 3, Brno, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
24.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž a jemná manuální práce s kabelážÍ a konektory
- Inspekce a vizuální kontrola vylisovaných plastových komponentů
- Práce s výrobní dokumentací a pracovními pokyny
- Balení výrobků
- Obsluha a údržba výrobních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé finanční ohodnocení – až 20.000,-/měsíčně
- 13.plat
- 30% příplatek za přesčas
- Příspěvek na dopravu – až 1400,-/ měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování -
- Pracovní doba- NEPŘETRŽITÝ PROVOZ - 2 dny ráno, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno
- Možnost práce přesčas

Informace o náboru

- Manulální zručnost
- Dobrý zrak
- Jemná motorika
- Práce vhodná spíše pro ženy, uvítáme však i zručné muže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba automobilové kabeláže

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Výroba kabeláže do automobilů

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2526102  Datum zveřejnění: 13.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000