Operátor ve výrobě, mzda až 20 000, 13. plat, 8 hod směny

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta působícího ve výrobě plastových výrobků hledáme nové kolegy. Výrobu před nástupem ukážeme. Nástup je možný ihned. Volejte 734 158 475.

Dokončovací práce v automatizované výrobě (lisování plastů)
Ořezávání a začišťování plastových výlisků
Vizuální kontrola produktů
Příprava výrobků na expedici
Práce v 8 hod nebo 12 hod provozu - možnost výběru

Zaměstnanecké výhody, benefity

13.plat
Mzda 16 000 - 20 000Kč
Stravenky za každou odpracovanou směnu (70kč)
o 10 dní dovolené na víc
Smlouva na HPP
8 hod směny i 12 hod směny (možnost výběru)
Zajištění dopravy do zaměstnání
Stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
Po půl roce možnost přejít do kmenového stavu
Kariérní růstu
Čisté prostředí
Nástup možný ihned
Bezplatné zaučení na pozici

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný klient působící ve výrobě plastů a automobilových komponentů hledá nové pracovníky do svého týmu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Ochota pracovat ve směnném provozu
Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2572719  Datum zveřejnění: 21.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 20000