Inženýr kvality s AJ, 20.000 – 30.000,-Kč (Ref. č.: A1847)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Trutnov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
20.000 – 30.000,-KČ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení auditů interních i u zákazníků
• Spolupráce s ostatními odděleními
• Reporting a vedení dokumentace
• Zjišťování příčin nedostatků a následné zajištění požadované kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce s moderními technologiemi
• Motivující benefitní balíček: příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dopravu, benefitní karty, 13. plat, Vzdělávací a jazykové kurzy
• Pružná pracovní doba
• Kariéra v automobilovém průmyslu

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis, na jehož základě Vás budeme kontaktovat.
Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný hráč na poli automotive, výrobní společnost ve Východních Čechách.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost AJ na úrovni běžné komunikace
• Znalost nástrojů kvality
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Baťkovo náměstí 552/2
500 02 Hradec Králové
www.mcroygroup.com
ID: 2610069   Datum zveřejnění: 22.8.2016