Junior specialista marketingu

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte unikátní příležitost, jak spojit své jméno se silnou mezinárodní společností a být vidět ve světě marketingu?

Pracovní náplň
• spolupráce na marketingových projektech a kampaních
• pravidelný monitoring trhu
• příprava podkladů pro prezentace a marketingový plán společnosti
• péče o intranet, webové stránky a interní newsletter společnosti
• prezentace společnosti na sociálních sítí
• komunikace s mediálními agenturami

Nástup: ihned/ dohodou
Lokalita: Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• motivující finanční ohodnocení, bonusy
• sleva na firemní výrobky
• zajímavou pracovní příležitost v silné mezinárodní společnosti
• kariérní rozvoj, další vzdělávání v oboru
• možnost podílet se na zajímavých projektech
• systém zaměstnaneckých benefitů

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pozici mě neváhejte kontaktovat a zašlete Váš životopis na níže uvedený e-mail.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• zkušenost v rámci přípravy marketingových kampaní
• kreativní přístup a silné komunikativní schopnosti, ochotu učit se
• orientaci v mediálních kanálech
• anglický jazyk na plynulé úrovni
• MS Office, Power Point
• znalost HTML kódu – základní úroveň

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2620225  Datum zveřejnění: 23.6.2016