Servisní technik CNC strojů s NJ i pro absolventy (Ref. č.: A1059)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
20000 - 25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Programování CNC strojů
• Provádění servisních oprav i v zahraničí
• Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• Spolupráce při vývoji v oblasti CNC strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost kariérního růstu a vzdělávání
• Zajímavý benefitní balíček: 13. plat, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, ubytování
• Vysoce kvalifikované zaměstnání
• Nástup ihned

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis, na jehož základě Vás budeme kontaktovat.
Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Je Vaše vzdělání strojírenského či elektrotechnického zaměření? Máte chuť příležitostně cestovat?
Pokud Vaše odpovědi zní třikrát „ANO“, jste tím správným kandidátem na pozici
SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ S NJ.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro, strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského zaměření – vhodné i pro absolventy
• Německý jazyk na středně pokročilé úrovni, anglický jazyk výhodou
• Schopnost aktivní práce v týmu i samostatně
• Zájem o moderní technologie v oblasti CNC strojů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Baťkovo náměstí 552/2
500 02 Hradec Králové
www.mcroygroup.com
ID: 2626186   Datum zveřejnění: 22.8.2016