Operátor výroby - Triangle, Žatec - bez nočních směn

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Triangle, Žatec, Chomutov, Louny, Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
13.000 - 18.500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s kabely
- montáž brdových hadic do automobilů
- práce vhodná především pro ženy
- práce ve stoje v bezrizikovém prostředí – čisté prostředí
- práce v rukavicích, na některém pracovišti ochranné brýle

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 13.000 (po 6 měsících navýšení na 15.000)
- výkonostní bonus 3.000
- bonus za docházku 1.500
- bonus za doporučení 5.000
- příspěvek na dopravu až 1.000
- dotované stravné
- příspěvek na prací prostředky 100 Kč/měsíc
- práce pouze na R/O
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční společnost zabývající se montáží kabelů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně základní vzdělání
- manuální zručnost
- ochota práce na 2 směny (R: 6–14 hod, O: 14–22 hod)
- možno i důchodce nebo absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Náměstí 1.máje 6
43001 Chomutov
www.mcroygroup.com
ID: 2653171   Datum zveřejnění: 2.11.2016