Konstruktér ( 25 - 45 000 Kč )

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Chomutov, Louny, Most
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
25 000 - 45 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V zaměstnání se budete zabývat zejména:
- realizace konstrukčních návrhů přípravků a jednoúčelových strojů
- kontrola a úprava výkresové dokumentace
- úpravy strojů
- objednávání komponentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě odpovídajíciho platového ohodnocení Vám můžeme nabídnout
- stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
- dovolenou navíc
- příspěvky na životní pojištění
- příspěvky na stravování

Místem pracoviště je okres Louny, termín nástupu závisí na Vašich možnostech.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a máte zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře. Rád se s Vámi telefonicky spojím ohledně dalších informací a případně se domluvíme na dalším postupu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo
Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro danou pozici potřebujete:
- min. SŠ vzdělání strojního zaměření
- základní znalost anglického jazyka
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- technické myšlení
- znalost principů mechaniky a pneumatiky
- ochotu učit se novým věcem
- uvítáme praxi v oboru, stejně jako znalost 3D konstrukčního SW

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2661593   Datum zveřejnění: 4.11.2016