Účetní s NJ (30.000 – 40.000,- Kč)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komplexní zpracovávání účetních dokladů,
• sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek,
• účtování zaměřeno na hmotný majetek
• inventury rozvahových účtů,
• reporting pro hlavní účetní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje
• Propracovaný systém benefitů – stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, regenerační program, firemní akce

Informace o náboru

Máte zkušenosti s vedením účetnictví?
Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni?
Chcete být součástí silné společnosti, která má otevřený přístup ke svým zaměstnancům?
Pokud ANO, tak nabídka je určena právě Vám!

Významná nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta/tku na pozici:

ÚČETNÍ S NJ (30.000 – 40.000,- Kč)

Nástup: ideálně ihned / dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/veronikasieglova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
• Prokazatelná praxe na obdobné pozici
• pokročilá znalost německého jazyka – denní využití
• přesnost, spolehlivost a důslednost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Baťkovo náměstí 552/2
500 02 Hradec Králové
www.mcroygroup.com
ID: 2698567   Datum zveřejnění: 22.8.2016