Toolshop engineer

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spravuje seznamy otevřených bodů a hlídá jejich plnění.
- svolává řešitelské schůzky v případě odchylek vůči plánu.
- podporuje a motivuje ostatní členy nástrojárny k dosažení vytýčených cílů.
- provádí analýzy prostojů a problémů a reportuje nadřízenému a ostatním týmům.
- spolupracuje s projektovými vedoucími na spravování 2D/3D dokumentace k nástrojům
- podporuje nástrojaře stran 3D/2D dokumentace k nástrojům
- podílí se na objednávání náhradních dílů nástrojů a spotřebního materiálu do nástrojárny.
- spravuje seznamy kritických náhradních dílů k nástrojům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- dotované stravné
- firemní akce
- příspěvek na životní a penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční rozvíjející se společnost dodávající předním automobilkám

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

1.Máje 6
430 01 Chomutov
www.mcroygroup.com
ID: 2698716   Datum zveřejnění: 22.8.2016