Programátor C#/VB.NET

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Nabízený plat (hrubého)
50 000,--65 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy při tvorbě desktopových i webových aplikací používaných v prostředí železniční dopravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

zaměstnání u stabilní a silné společnosti,
smysluplnou a odpovědnou práci na zajímavých projektech,
příjemné pracovní prostředí s dobrou pracovní atmosférou,
odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody,
možnost dalšího vzdělávání a osobnostní růst

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 1 den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost zabývající se vývojem IT aplikací a systémů, jejich údržbou a provozem. Zaměřujeme se na komplexní softwarová řešení zejména pro oblast osobní dopravy a to jak na železnici, tak na silnici. Již více než 15 let jsou naše díla nedílnou součástí života miliónů cestujících.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a
Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - programátor

Visual Basic - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání se zaměřením na IT,
dobrá znalost programovacích jazyků C# nebo VB.NET,
praxe v programování C# nebo VB.NET min. 1 rok,
velmi dobré analytické myšlení,
základní znalost SQL,
schopnost algoritmizace,
orientaci na výsledek a spokojenost zákazníka,
pečlivost, svědomitost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2698740   Datum zveřejnění: 22.8.2016