.NET developer

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývoj web řešení na platformách Sitecore, Kentico nebo Telligent v C#
- Využití znalostí HTML, Javascript a jiných technologií
- Práce na projektech se seniorním .NET vývojářem
- Psaní unit testů
- Analýza kódu a odstraňování chyb
- Práce na národních a mezinárodních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce s nejnovějšími Microsoft nástroji a technologiemi (Visual studio 2015, MSSQL 2014, nejnovější verze .NET frameworku)
- Nabízíme flexibilní začátek a konec pracovní doby, občasný home office
- 5 týdnů placené dovolené
- Podpora certifikace na Sitecore, Kentico, Telligent a Microsoft produkty
- Mezinárodní prostředí s každodenním využitím angličtiny
- Zdarma lekce angličtiny s rodilým Američanem
- Sebevzdělávání v podobě Academy programu, kde pravidelně přednáší externí i interní experti z oboru
- Týmové akce jako běh, lodě, BBQ, bowling, badmington a jiné
- Můžeš využít slevy na dovolenou na jachtě
- Vynikající káva, čaj a ovoce každý den

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/kabatovaveronika

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2016 (zbývá ještě 33 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším cílem je maximalizovat obchodní výsledky klientů pomocí správně vybraných a navržených komunikačních platforem. Využíváme inovativní postupy pro implementaci a inspirujeme se nejnovějšími trendy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Týmový hráč
- Ochota učit se
- Zodpovědnsot za odvedenou práci
- Schopnost naslouchat a ptát se
- Zkušenosti s vývojem pomocí agilních metodik nebo zájem o tyto metodiky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY
Revoluční 655/1
110 00 Praha
www.mcroygroup.com
ID: 2698827   Datum zveřejnění: 22.8.2016