Prodejce developerských projektů (makléř) - Praha (Ref. č.: A2052)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

McROY Czech hledá pro našeho klienta vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici Prodejce developerských projektů v Praze, který bude mít na starost zprostředkování prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí (developerských projektů).

Náplň práce:
- zprostředkování prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí (developerských projektů)
- aktivní telefonický a osobní kontakt s klienty (domlouvání schůzek, prohlídek nemovitostí, vedení obchodních jednání)
- analýza a prezentace nemovitostí, práce s databází klientů
- spolupráce s marketingovým oddělením (příprava prezentace nemovitostí)
- spolupráce s externími prodejci
- prezentace a kontrola realitních webů
- příprava smluvní dokumentace ve spolupráci s právním oddělením

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/salamonadam

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- zázemí zavedené developerské firmy

Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Práce převážně z domova, Provize z prodeje, Vlastní organizace náplně práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- předchozí praxe v oblasti prodeje komerčních nemovitostí (realitní nebo developerská společnost)
- časová flexibilita, práce v terénu
- reprezentativní vystupování, dobré obchodní a komunikační schopnosti
- samostatnost, zaměření na cíl, zodpovědnost
- schopnost týmové spolupráce
- znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- vlastní Živnostenský list

reprezentativní vystupování, dobré obchodní a komunikační schopnosti, samostatnost, zaměření na cíl, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha
www.mcroygroup.com
ID: 2703484   Datum zveřejnění: 24.8.2016