Prodejce luxusních rezidenčních nemovitostí (makléř) - Praha (Ref. č.: A1678)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

McROY Czech hledá pro našeho klienta vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici Prodejce luxusních rezidenčních nemovitostí v Praze, který bude mít na starost zajištění efektivního získávání, správy a prodeje portfolia cizích nemovitostí.

Náplň práce:
- vyhledávání vhodných luxusních rezidenčních nemovitostí pro následné začlenění do prodejní nabídky společnosti
- aktivní komunikace s vlastníky nemovitostí a zájemci, cenotvorba, vyjednávání obchodních podmínek a zprostředkování uzavření smluv o zprostředkování prodeje nemovitosti
- zajištění administrativních a organizačních úkonů spojených s integrací nemovitosti zařazených do prodejní nabídky (správa zakázek v CRM, zpracování prezentací, webových nabídek apod.)
- projednávání marketingové podpory zakázek v nabídce s marketingem
- zajištění prodeje (zajištění prohlídek se zájemci o koupi, zasílání podkladů, negociace obchodních podmínek, včetně připomínek ke smluvní dokumentaci apod.)
- správa všech zakázek v portfoliu (udržování aktuálních dat o zakázkách, jejich cenách, pravidelný kontakt s vlastníky i zájemci apod.)


Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/salamonadam

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- zázemí zavedené realitní firmy

Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Práce převážně z domova, Provize z prodeje, Vlastní organizace náplně práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

McROY Czech hledá pro našeho klienta vhodnou kandidátku / vhodného kandidáta na pozici Prodejce luxusních rezidenčních nemovitostí v Praze, který bude mít na starost zajištění efektivního získávání, správy a prodeje portfolia cizích nemovitostí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání
- praxe min. 2 roky v oblasti prodeje nemovitostí, orientace na trhu luxusních nemovitostí v Praze (realitní nebo developerská společnost, praxe ve vyšším cenovém segmentu)
- aktivní znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodou ne však podmínkou
- vynikající obchodní dovednosti, silná osobnost, schopnost prezentovat, jednat a přesvědčit významnou klientelu, dobré komunikativní schopnosti
- samostatnost a preciznost
- schopnost týmové spolupráce
- znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- vlastní Živnostenský list

reprezentativní vystupování, dobré obchodní a komunikační schopnosti, samostatnost, zaměření na cíl, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY Czech, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha
www.mcroygroup.com
ID: 2703493   Datum zveřejnění: 24.8.2016