Obchodní zástupce (ruční nářadí) - Čechy (Ref. č.: A1273)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta působícího v oblasti prodeje ručního nářadí, hledáme obchodního zástupce pro region Čechy.

Požadavky:

- Alespoň nějaká praxe na obchodní pozici (i během studia)
- Velmi dobré komunikační a prezentační schopnost
- Samostatnost, proaktivita, orientace na výsledek
- Předchozí zkušenosti s prodejem technického produktu velkou výhodou
- Řidičské oprávnění sk. B
- Anglický jazyk výhodou, ale ne podmínkou

Náplň práce:

- Přímá akvizice nových klientů a péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
- Zaměření na tradiční trh (menší lokální sítě hobby obchodů, malé hobby obchody, elektro obchody, apod.)
- Zodpovědnost za získání klienta, administrativu řeší poté kolegové
- Zodpovědnost za prodejní výsledky v daném regionu

Nabízíme:

- Přátelskou firemní kulturu
- Práci na živnostenský list s velmi zajímavým garantovaným fixním platem + variabilní složkou
- Reálně nastavené cíle
- Automobil i k soukromému využití

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mně prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/salamonadam

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Práce převážně z domova, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha
www.mcroygroup.com
ID: 2703547   Datum zveřejnění: 24.8.2016