Senior konstruktér / Vedoucí konstrukčních projektů

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sprechen Sie Deutsch und English ? Máte zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu a pokročilé znalosti konstrukčních systémů? Myslíte si, že byste mohli vést tým lidí pracujících na konstrukčních projektech? Pak hledáme právě Vás.

Přední evropský výrobce komponentů pro automotive průmysl se silným postavením na trhu, hledá vhodné kandidáty na pozici Senior konstruktér / Vedoucí konstrukčních projektů.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vývoj a konstrukce plastových dilů
• Tvorba a správa technické dokumentace
• Vedení projektového konstrukčního týmu
• Koordinace externích dodavatelů
• Komunikace se zákazníkem
• Technické poradenství zákazníkům a komunikace s nimi
• Konzultace produkčních technologií ve výrobních závodech
• Odpovědnost za termíny, náklady a za kvalitu

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis (ideálně ve Word verzi).

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Velmi zajímavou práci u společnosti s bohatou tradicí
• Pravidelný kontakt s novinkami v rámci daného odvětví
• Odborná školení v ČR i v zahraničí
• Mladý a fajn kolektiv
• Možnost profesního růstu
• Týden dovolené navíc
• Flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Další firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední evropský výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Společnost s pobočkami ve více než 170 lokalitách světa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxe na obdobné pozici
• Jazykové znalosti na komunikativní úrovni – NJ nebo AJ a chuť se v cizích jazycích dále zdokonalovat)
• Perfektní znalost 2D/3D konstrukčních systémů – ideálně CATIA V5
• Energickou osobnost s aktivním přístupem a schopností motivovat a vést tým
• Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
• Samostatný a spolehlivý přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Nela Liberdová
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2704721   Datum zveřejnění: 2.12.2016