Vedoucí projektového/konstrukčního týmu

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu a pokročilé znalosti konstrukčních systémů? Myslíte si, že byste mohli vést tým lidí pracujících na konstrukčních projektech? Pak hledáme právě Vás.

Přední evropský výrobce komponentů pro automotive průmysl se silným postavením na trhu, hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí projektového/konstrukčního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vývoj a konstrukce plastových dílů
• Tvorba a správa technické dokumentace
• Vedení projektového konstrukčního týmu
• Koordinace externích dodavatelů
• Komunikace se zákazníkem
• Technické poradenství zákazníkům a komunikace s nimi
• Konzultace produkčních technologií ve výrobních závodech
• Odpovědnost za termíny, náklady a za kvalitu

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Velmi zajímavou práci u společnosti s bohatou tradicí
• Pravidelný kontakt s novinkami v rámci daného odvětví
• Odborná školení v ČR i v zahraničí
• Mladý a fajn kolektiv
• Možnost profesního růstu
• Týden dovolené navíc
• Flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Další firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední evropský výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Společnost s pobočkami ve více než 170 lokalitách světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• Vzdělání technického zaměření
• Praxe na obdobné pozici
• Jazykové znalosti na komunikativní úrovni – AJ nebo NJ a chuť se v cizích jazycích dále zdokonalovat
• Perfektní znalost 2D/3D konstrukčních systémů – CATIA V5 nebo Siemens NX
• Energickou osobnost s aktivním přístupem a schopností motivovat a vést tým
• Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
• Samostatný a spolehlivý přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2704721  Datum zveřejnění: 23.10.2017