PHP developer - Start UP

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno - Bosonohy, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
11.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Splň si svůj i náš sen. Buď u zrodu nové sociální sítě. Užij si mladé
neformální prostředí. Vyber si typ spolupráce s naší firmou dle svých potřeb. Nauč se pracovat s Nette, PostgreSQL, Doctrine

Na čem s náma budeš makat?
Vyvíjíme mobilní a webovou aplikaci pro novou sociální síť. Aktuálně řešíme práci s multimediálními soubory, SMS bránou, platební bránou, správou elektronické peněženky, komunikaci mezi uživateli a implementaci řady API sociálních sítí (Facebook, Google, LinkedIn, Twitter, YouTube, Vimeo, Instagram… ). Přestože projekt silně stojí na AngularJS, back-end vývojář se u nás rozhodně nenudí. Naše aplikace je vysoce modulární. Náš cíl je maximální lazy-loading a full-offline provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro interní zaměstnance nabízíme širokou škálu benefitů (home office, sick days, dovolená navíc, vzdělávání, stravenky, příspěvky na kultury či sport).

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 3 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

S kým budeš spolupracovat?
Jsme malý ale výkonný tým - UI/UX specialista, front end developer, back-end developer, tester a dva markeťáci. Jsme financováni ze stabilních zdrojů a nabízíme jak práci na full-time, tak part-time, externě či interně. Práce se u nás najde vždycky dost a tak je jen na Tvých zkušenostech a cílech, které úkoly a v jakém rozsahu budeš řešit.
Firemní notebooky jsou s OSX. Pro management projektu používáme JIRA, Confluence, Stash, HipChat. Pro grafické práce Adobe CC. Testujeme v BrowserStack.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Proč s Tebou chceme spolupracovat?
Protože máš zkušenosti s některým z rozšířených PHP frameworků. Máš zájem se zdokonalit v PHP, Doctrine, PostreSQL a získat praktické zkušenosti na větším projektu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY Czech, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Erika Hejčová
Tel.: 734235129
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2711888   Datum zveřejnění: 2.9.2016