Inženýr kvality pro nové projekty

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 43 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost napojena na prestižní skupinu Toyota Group hledá nového kolegu na pozici:

Člověk na této pozici:
- připravuje zavedení nového projektu do výroby
- komunikuje s dodavateli a se zákazníky
- monitoruje defekty komponentů a hotových dílů, vyhodnocuje a řeší je
- vytváří a reviduje inspekční standardy
- vytváří požadavky na speciální kontroly
- připravuje a vede audity jakosti
- koordinuje systém kontrol

K výkonu práce budete potřebovat:
- VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu
- práci s PC, komunikativní a organizační schopnosti
- znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
- znalosti APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6 jsou velkou výhodou
- komunikovat v angličtině
- schopnost orientovat se v technických výkresech a dokumentaci
- řidičské oprávnění sk. B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
- relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automotive společnost napojena na prestižní skupinu Toyota Group

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, výroba, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2717002  Datum zveřejnění: 8.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 - 43 000 CZK