Specialista IT (Ref. č.: A2107)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Kraslice, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
25.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem IT specialisty je správa a údržba softwaru a hardwaru společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravu
odborné a jazykové vzdělávání

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 2 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Pro výrobní textilní společnosti sídlící v Kraslicích, člena nadnárodní skupiny Marzotto Group, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT specialista.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Windows - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

Microsoft SQL Server - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrace Windows serverů - pokročilý
VMware ESX - základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost OS Microsoft server 2008 a 2012, AD, správa uživatelů, skupin výhodou
administrátorské znalosti pro údržbu a správu HW/SW na kancelářských PC (WIN XP, WIN 7, WIN 8)
znalost SQL databází
znalost AJ na úrovni komunikační, italština výhodou
znalost virtualizace VMWare vSphere velká výhoda
komunikační dovedností z důvodu kooperace s mateřskou firmou a pobočkami
zkušenosti se síťovým provozem LAN, WAN, VPN, Internet, Firewally
koncepční a analytické myšlení
Schopnost stanovení priorit při řešení úkolů
Osobní a aktivní přístup, samostatnost, loajalita a pečlivost
flexibilita, vysoké pracovní nasazení
Odolnost vůči stresu

Pozice je vhodná pro absolventy SŠ/VŠ informatických oborů, kteří se aktivně zajímají o IT.
Praxe v oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2719071   Datum zveřejnění: 12.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.