Technolog / Procesní inženýr automotive (Ref. č.: A1895)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Nastavování, optimalizace výroby a kompletní příprava montážních linek
* Koordinace při úpravách na výrobním zařízení
* Vytváření školících plánů a proškolení zaměstnanců při zavádění nových linek
* Koordinace procesů při převádění výroby v ČR nebo do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní, prosperující a dokonce expandující společnosti v automotive
* Zajímavé platové ohodnocení včetně bonusového systému
* Moderní pracovní prostředí se špičkovými technologiemi
* Flexibilní prac. doba, týden dovolené navíc
* Příspěvek na stravování v závodní kantýně
* Možnost nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ technického zaměření a praxe na obdobné pozici (2 roky)
* Aktivní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
* Orientace v technické dokumentaci
* Práce na PC- MS Office, znalost SAP a CAD výhodou
* Samostatnost, přesnost, pozitivní myšlení, analytické schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY
Revoluční 655/1
110 00 Praha
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Smutná
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2730026   Datum zveřejnění: 19.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.