Kontrolor/ka kvality 21 000 Kč/měsíc (Liberec)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• finální montáž a vizuální kontrola drobných dílů dle instrukcí
• ukládání dílů do beden

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení + prémie a příplatky (21 000 Kč/měsíc)
• práce na plný úvazek
• možnost přestupu pod kmen
• 4 týdny placené dovolené
• individuální přístup v zaškolovacím procesu
• možnost pracovat přesčas
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet pomocí tlačítka "odpovědět", zasláním Vašeho životopisu, navštívit nás osobně na naší liberecké pobočce v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 734 315 707.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou automobilových komponentů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat ve 3-směnném provozu nebo ve 12-ti hodinových směnách (krátký/dlouhý týden)
• zodpovědný přístup k práci, flexibilita
• manuální zručnost, pečlivost
• dobrý zdravotní stav
• zkušenost v oblasti kontroly kvality výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Moskevská 658
460 01 Liberec 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Vojtech Suchy
Tel.: 734315707
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2731528   Datum zveřejnění: 21.9.2016