Vedoucí údržby (Ref. č.: A2125)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte rozložit a pak zase složit autíčko pro děti, mixer, nebo soustruh? Umíte zkoordinovat tým a společně zvládnout jakoukoliv závadu? Pak potřebujeme právě Vás!
- Pravidelná údržba a opravy technologických zařízení nezbytných pro výrobu
- Odstraňování závad na výrobních zařízeních
- Objednávání potřebných náhradních dílů na výrobní zařízení
- Tvorba záznamů o údržbě, hlášeí
Koordinace pracovníků údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelské pracovní prostředí
- Odpovídající platové ohodnocení
- Mimořádná odměna až do výše 13.platu
- 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat jiné benefity
- Firemní akce pro zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platná vyhláška 50 §6
- Zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení
- Praxe na obdobné pozici min. 2-3 roky
- Zkušenost s vedením týmu vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Josefská 505/10
602 00 Brno
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Procházková
Tel.: 735751383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2732230   Datum zveřejnění: 21.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.