Výroba kompresorů - mzda až 19000,- Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompletace kovových dílů pro výrobu kompresorů (2kg až 4kg)
Práce ve stoje
Práce na lince
Obsluha automatických strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

docházkový bonus / po odchození všech směn v měsíci /
osobní ohodnocení
třísměnný provozu (PO-PÁ)
závodní stravování – obědy od 20Kč
týden dovolené navíc ( celkem 5 týdnů)
zaučení na pozici
nástup IHNED

Informace o náboru

Manuální práce ve výrobě
Hledáte práci v Brně a vyhovuje Vám třísměnný provoz?
Volejte 730 871 075
Práci a Vaše pracoviště Vám ještě před nástupem ukážeme
Následně je možné dohodnout se na nástupu

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis, nebo se zastavte na naší pobočce na Josefská 10, Brno. Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2737065  Datum zveřejnění: 26.9.2016