Nákupčí (Ref. č.: A2038)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Louny, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovídá za nákup výrobního a spotřebního materiálu
- koordinuje ve firmě činnosti související s nákupem a spolupracuje s ostatními útvary
- je v kontaktu s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
Dotované závodní stravování
Příspěvek na životní pojištění
Roční bonus
Dny dovolené navíc
Odměny za odpracované roky
Příspěvek do kafeterie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dokončené SŠ vzdělání
- předchozí praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě
- pokročilá znalost MS Office, informačního systému MRP, ERP (např. SAP)
- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

1.Máje 6
430 01 Chomutov
www.mcroygroup.com
ID: 2738947   Datum zveřejnění: 27.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.