Projektant/ka (konstruktér/ka) ve strojírenství - kolejový průmysl (Ref. č.: A1944)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava 3D modelů, tvorba výkresů technického zařízení
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- řešení výrobních a servisních záležitostí
- kontrola a definice pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- účast na vývoji prestižního projektu
- profesní rozvoj, profilace v oboru
- systematické vzdělávání (možné i v zahraničí), rozvojový plán
- kontakt s mezinárodním prostředím
- zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, jazykové kurzy....)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta z oboru vývoje v kolejovém a leteckém průmyslu hledáme kandidáty/tky na pozici Projektant/ka (konstruktér/ka) pro kolejová vozidla.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technická
- zkušenosti z odvětví železniční dopravy/ kolejového průmyslu
- AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni
- výborné komunikační schopnosti a chuť pracovat v mezinárodním týmu
- CATIA V5, MS Office, Lotus Notes

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2738948   Datum zveřejnění: 27.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.