Kompletace součástek, dvě směny, 17000Kč, Slatina, Muži/ženy

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální kompletace a montáž výrobků
- skládání, šroubování, testování netěsností apod.
- obsluha automatických strojních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda od 16 800Kč
- týden dovolené navíc
- pouze dvousměnný provoz (8 hod směny, ranní, odpolední)
- výkonnostní bonusy
- navýšení mzdy v závislosti na výkonu
- příplatky za přesčas, svátek, víkend
- možnost kariérního růstu
- zaškolení na pozici a bezplatná školení
- závodní stravování (28kč/oběd)
- stravenky za práci o víkendu (70kč)
- možnost přesčasových hodin
- čisté pracovní prostředí
- bezplatné zaškolení na pozici

Informace o náboru

Máte zájem pracovat v stabilní mezinárodní společnosti?
Právě teď hledáme spolehlivé kolegy, kteří se nebojí práce!!
BUDETE TO PRÁVĚ VY?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte, nebo zašlete Váš životopis, popřípadě se k nám dostavte osobně na pobočku, na ulici Josefská 10.
Tel.č.: 730 871 075

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient poskytuje již od roku 2001 svým renomovaným zákazníkům špičkové produkty v oblastech spalování (řídící ventily pro plynové kotle na ohřev teplé užitkové vody a topení), elektroniky (řídící jednotky plynových a olejových kotlům, zobrazovací zařízení, termostaty a řídící jednotky nových technologií pro alternativní zdroje energie – palivové články a tepelná čerpadla), termoregulace (termostatické hlavice a ventily na topení) a systémů s pitnou vodou (armatury a ventily)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- spolehlivost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2744587  Datum zveřejnění: 30.9.2016