Lékárník/lékárnice, Vedoucí lékárník (Ref. č.: A2152)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Jihočeský kraj, České Budějovice, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi lidi a chcete jim pomoci, když mají zdravotní problémy? Chcete využívat své odborné vzdělání a kariérně růst. Jste ochotni se za podpory zaměstnavatele přestěhovat za prací? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ANO, ozvěte se.
Do všech regionů ČR hledáme farmaceuty. Náplní práce bude podpora každodenního chodu lékárny a odborné poradenství klientům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- karierní růst
- motivační plat
- bonusy a podíly na zisku
- příspěvek na relokaci
- příspěvek na dojíždění
- podpora pracujících matek
- příspěvek na školku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Lékárny ve vybraných regionech ČR

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání v oboru farmacie
- proklientský přístup
- profesionální poradenství
- další vzdělávání se a rozvoj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Josefská 505/10
602 00 Brno
www.mcroygroup.com
ID: 2746808   Datum zveřejnění: 11.10.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.