Operátoři, více pozic, možnost prohlídky výroby

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
13 000 - 20 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme více pracovních pozic. Po dohodě a konzultaci sjednáme prohlídku ve výrobě, v případě zájmu možnost nastoupit, v případě, že se Vám výroba líbit nebude pokusíme se najít jinou vhodnou pracovní nabídku. Zašlete CV nebo volejte 734 158 475.

1. typ výroby: Obsluha strojů
2. typ výroby: Kompletace součástek
3. typ výroby: Balení součástek
4. typ výroby: Úprava/lisování plastových výlisků
5. typ výroby: Kontrola látek
6. typ výroby: Práce u pecí a impregnace kovových výrobků
7. typ výroby: VZV
9. typ výroby: Pomocní pracovnící

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Možnost přechodu do kmenového stavu
Mzda 13 000kč - 20 000kč (v závislosti na typu výroby, směnnosti a místa pracoviště)
Příspěvky na dopravu (v závislosti na typu pracovní nabídky)
Bonusy (v závislosti na typu pracovní nabídky)
13. plat (v závislosti na typu pracovní nabídky)
Stravenky (v závislosti na typu pracovní nabídky)
Týden dovolené navíc (v závislosti na typu pracovní nabídky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední výrobce v oblasti elektronických součástek v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2778503  Datum zveřejnění: 22.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13 000 - 20 000Kč