Technolog (Ref. č.: A1621)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
30 000-35 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ORIENTUJETE SE V TECHNICKÉ DOKUMENTACI? JSTE ČASOVĚ FLEXIBILNÍ A MÁTE ZÁJEM O KARIÉRU V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU?
Pokud ANO, budete jistě vhodným kandidátem pro našeho významného klienta na pozici

TECHNOLOG S AJ, 30.000 – 35.000 KČ
- Koordinace procesu nových produktů
- Nastavování změn v sériové výrobě
- Spolupráce s oddělením výroby, výrobní kvality
- Nastavování technologických postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Vzdělávací programy, jazykové kurzy
- Možnost služebních cest do zahraničí
- Práci s moderními technologiemi
- Zajímavý benefitní balíček : příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dopravu, benefitní karty, 13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný hráč na poli automotive v Královéhradeckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně SŠ vzdělání strojní nebo elektro
- ŘP sk. B
- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
- Zkušenosti s řešením problémů pomocí metod kvality

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2798710   Datum zveřejnění: 6.1.2017
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.