Skladník s VZV, Hostivice, HPP až 22 000Kč/měsíc

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hostivice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
19000-22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-závoz zboží podle terminálu do paletové zóny
-manuální práce ve skladu
Požadujeme:
-platní oprávně na manipulaci s VZV/Retrak
-fyzickou zdatnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

firma zabývající se kancelářskýma potřebami

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2804809  Datum zveřejnění: 9.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000-22000