Skladník s VZV, Hostivice, HPP až 22 000Kč/měsíc

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hostivice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
19000-22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-závoz zboží podle terminálu do paletové zóny
-manuální práce ve skladu
Požadujeme:
-platní oprávně na manipulaci s VZV/Retrak
-fyzickou zdatnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

firma zabývající se kancelářskýma potřebami

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

5. Května 35
14000 Praha 4
www.mcroygroup.com
ID: 2804809   Datum zveřejnění: 9.11.2016