Obchodní zástupce (Ref. č.: A2235)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
22 500 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní a prospěrujíci společnost, která je špičkou ve svém oboru, hledá do svého týmu posilu na pozici:
Obchodí zástupce
Když k nám nastoupíte, budeme od Vás očekávat:
- převzetí stávajících zákazníků
- akvizice nových klientů
- péče, servis, odpovědnost a pravidelné návštevy zákazníků
- reporting nadřízeným
- pravidelné účasti na seminárech a veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

No a kromě fixního základu Vám ještě nabídneme:
- 4% z obratu
- cílovou odměnu při dosažení targetu
- maximální podporu od kolegů a nadřízených
- možnost profesního i osobního růstu v rámci společnosti, ktorá je špičkou ve svém oboru v ČR
- možnost také vést samostatné projekty
- služební auto i k soukromým účelům, notebook a mobil je samozřejmostí
- od nového roku budou i stravenky :-)

Jestli Vás tahle nabídka zaujala, neváhajte mě kontaktovat, velice rád by Vám zdělil mnoho dalších informací, také bych Vás chtěl lépe spoznat. Budu jse těšit na Vaše reakce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tohle místo sa hodíte nejlépe, když máte:
- minimálne SŠ vzdělání se zemědelským zaměřením - na rostlinnou výrobu je výhodou
- praxe v oboru by byla fajn, no není podmínkou
- angličtinu, němčinu nebo polštinu na komunikatívní úrovni
- řidičák na Béčko
- velmi dobré komunikační a reprezentatívní dovednosti
- psychyckou odolnost a umíte zvládat stresové situace
- ochotu cestovat, dále se vzělávat v oboru
Velmi oceníme samostatnost ale také týmovú spolupráci.
Ovšem, když se nestratíte v MS Office, bude to skvělé :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Korčak
Tel.: +420 730 515 181
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2812778   Datum zveřejnění: 15.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.