Pojďte pracovat pro sklad Alza.cz! Nabízíme až 22 000 Kč čistého! (Praha)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
5.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozemšťane, hledáš práci?

Věřte, nevěřte! Nabízíme Vám práci, kterou jen tak nenajdete. Jde o práci se zeleným mimozemšťanem ve skladu Alza.cz, který se rozhodl štědře nadělovat. K Vánocům Vás čekají zaměstnanecké slevy, kterými můžete udělat radost sobě i svým blízkým. Pokud nemůžete zrovna vyjít, nabízíme Vám týdenní zálohy. Myslíme i na Vaši dobrou náladu a proto pro Vás každé ráno chystáme vynikající snídaně a na Mikuláše něco sladkého. Práce ve skladu nemusí být přeci jenom dřina 

Čeká Vás vyhledávání zboží v regálech, jeho uskladňování, nebo si zajezdíte s paleťákem. Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Praxe není vyžadována, budete pečlivě zaškoleni, žádný strach! Vyžadujeme však fyzickou zdatnost, ochotu pracovat a bezúhonnost.
Co za to od nás dostanete? Skvělé ohodnocení až 160 Kč – v praxi to znamená, že si za měsíc přinesete domů 22 000 korun čistého! Nestojí to za to? Výběr směn necháme na Vás a práci zprostředkujeme na DPP/DPČ, ale nebojte se, zdravotní a sociální pojištění zajišťujeme.
A víte co? Ještě vám dáme vánoční kolekci jako poděkování za spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

velkoobchod s elektronikou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2814302  Datum zveřejnění: 4.12.2016