Specialista zákaznické linky (Ref. č.: A2293)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
18 000-25 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi moderní technologie a máte chuť se o nich dozvídat více? Baví Vás komunikace se zákazníkem? Ovládáte písemný projev a máte technické myšlení? Pak tu máme pozici právě pro Vás!
Náplň práce:
- přijímání hovorů
- řešení reklamací, poskytování informací
- komunikace přes e-mail
- podpora pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- benefity - stravenky, akce pro zaměstnance, bonusy apod.
- profesionální zaškolení
- přátelské pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- schopnost komunikace se zákazníky
- alespoň základní znalost AJ
- technické myšlení
- schopnost práce s informacemi, hledání řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Baťkovo náměstí 552/2
500 02 Hradec Králové
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Aneta Cigánková
Tel.: 730514111
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2821683   Datum zveřejnění: 22.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.