Skladník 160 Kč/hod. (Praha)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozemšťane, hledáš práci?
Věřte, nevěřte! Nabízíme Vám práci, kterou jen tak nenajdete. Jedná se o práci v poloautomatizovaném skladě pro společnost Alza.cz. K Vánocům Vás čekají zaměstnanecké slevy, kterými mužete udělat radost svým blízkým nebo i sobě, když si něco hezkéhou koupíte pod stromeček. Pokud nemůžete zrovna vyjít, nabízíme Vám týdenní zálohy. A pro toho kdo, rád mlsá, jsou připraveny každé ráno snídaně a na Mikuláše něco sladkého. Práce ve skladu nemusí být jenom dřina 
Budete vyhledávat zboží v regálech, uskladňovat zboží, nebo si zajezdíte s paleťákem. Práce je vhodná pro muže i pro ženy. Praxe není vyžadována, budete pečlivě zaškoleni, žádný strach! Avšak vyžadujeme fyzickou zdatnost, ochotu pracovat a bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to od nás dostanete? Skvělé ohodnocení až 160 Kč – v praxi to znamená, že si za měsíc přinesete domů 22 000 korun čistého! A dokonce můžete vyhrát krásné ceny! Nestojí to za to?? Můžete střídat všechny tři směny nebo jen ranní, odpolední. Nabízíme práci na DPP a DPČ, ale nebojte se, zdravotní a sociální pojištění za Vás odvedeme.
A víte co? Ještě Vám dáme něco dobrého při mikulášské nabídce.
Pokud Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete! 800 100 810 nebo Alza@mcroygroup.com, nebo na te: 730516603

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

5. května 35
14000 Praha 4
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Rodovská
Tel.: 730516603
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2831081   Datum zveřejnění: 29.11.2016