Bezpečnostní technik

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Most, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti prevence rizik a požární ochrany? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní automotive společnosti? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost.

Dynamicky se rozvíjející společnost přijme kolegu na pracovní pozici:

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK
Když k nám nastoupíte, budeme od Vás očekávat:
- školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
- seznamování pracovníků s technickými standardy
- preventivní sledování jednotlivých pracovních míst
- vstupní školení
- posuzování a vyhodnocování rizik a návrhy jejich eliminace
- vedení agendy pracovních úrazů

Zaměstnanecké výhody, benefity

No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme:
- práci v dynamickém prostředí mezinárodní firmy
- možnost různých vzdělávacích kurzů
- zajímavou a širokou škálu firemních benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tohle místo sa hodíte nejlépe, když máte:
- vzdělání technického zaměření
- praxe v oblasti prevence rizik a požární ochrany
- znalost angličtiny, tá bude pro Vás velkou výhodou
- znalosti příslušných zákonů v oblasti BOZP
- uživatelskou znalost MS Office
- kreativní myšlení
- dobré organizační dovednosti
- zaměření na cíle

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2835244  Datum zveřejnění: 1.12.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.