Senior IT Tester

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jsi šikovný tester, kterého práce baví a NE jen vykonavač předem daných testovacích scénářů, tak hledáme právě tebe!

Chceme posílit tým o samostatného a kreativního člověka, který převezme zodpovědnost za otestování produktu a komplexní zajištění jeho kvality po formální i praktické stránce.

Budeš se podílet na uživatelském testování našich aplikací, vytvářet testovací scénáře a zapojovat se do dalších zajímavých aktivit spojených se zajišťováním kvality.
- Příprava testovací dokumentace (test analýzy)
- Definování požadavků na testování
- Tvorba testovacích scénářů, příprava testovacích dat
- Manuální testování aplikací a systémů
- Reportování chyb a vyhodnocování výsledků
- Pravidelná komunikace s kolegy v rámci projektových týmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kreativní a rozmanitou práci na různorodých projektech
- Flexibilní pracovní dobu, možnost využívání home-office
- Zajímavé finanční ohodnocení - Kancelář s výbornou dopravní dostupností
- Motivující pracovní prostředí s nejmodernějšími technologiemi (žádné open space a sharovaná místa, ale kanceláře pro týmy a pro každého vlastní židle)
- Velice přátelská firemní kultura
- Další zaměstnanecké benefity (jazyková výuka, kafeterie, sick days a narozeninové volno,…)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenost s testováním webových či desktopových aplikací
- Zájem o oblast QA
- Kritické a analytické myšlení
- Orientaci v HTML a CSS + znalost principů fungování webových aplikací
- Základní zkušenost s programováním a práce s databázemi
- Samostatnost, proaktivita a schopnost práce na více úkolech současně
- Angličtinu slovem i písmem na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2837446  Datum zveřejnění: 2.12.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.