Customer Service Associate - zákaznický servis

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - západ, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění zákaznického servisu v oddělení mezinárodní přepravy
- komunikace s leteckými a námořními přepravci v rámci celého světa
- jednání se zákazníky i s dodavateli
- návrh řešení, samostatné nacenění zakázky
- ověření realizace přepravy
- účast na jedinečných mezinárodních projektech
- práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti spedičních a logistických služeb
- možnost rychlého kariérního růstu
- flexibilní organizace pracovní náplně
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Cafetérie
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jeden z největších světových poskytovatelů logistických a spedičních služeb hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Customer Service Associate

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- praxi v zákaznickém servisu nebo v operativě
- zkušenost z logistiky - výhodou
- maďarský jazyk nutností
- velice dobré komunikační schopnosti
- schopnost výborného jednání se zákazníky
- práce na PC a ochota se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2926360  Datum zveřejnění: 4.4.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.