Sales Representative - junior

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výzva pro ty, co hledají osobní realizaci v oblasti obchodu pro oblast personálního poradenství. Hledá se člověk, který se nebojí převážně jednat s managementem firem, hledat nové zákazníky, ale taky udržovat dobré vztahy s těmi stávajícími.
- Prezentace a nabídka produktů společnosti
- Vyhledávání nových potencionálních zákazníků, - Mapování trhu a jeho vyhodnocování
- Úzká spolupráce s členy týmu
- Jednání s vedením firem
- Spravování interní databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení
- bonusový systém

- stravenky a další benefity
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ vzdělání
- zkušenost v prodeji služeb
- zkušenost v oblasti B2B výhodou
- AJ na úrovní B2
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- profesionální vystupování
- ŘP sk. "B"

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3031658  Datum zveřejnění: 26.4.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.