Poprodejní specialist(k)a, 100Kč/hod + bonusy

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Holešovice, Praha 7, Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš pohodovou práci? Komunikuješ rád/a s lidmi? Dřímá v Tobě obchodní duch a chtěl/a bys získat nové zkušenosti v této oblasti? Pak nepřestávej číst - máme tu něco přesně pro Tebe!

Nabízíme Ti místo specialist(k)y poprodejního upsellu ve známém internetovém obchodě s elektronikou a příslušenstvím.

Co Tě čeká:
- Telefonická i e-mailová komunikace se zákazníky - nabídneš jim doplňkové služby pro jejich větší spokojenost a tím budeš vylepšovat image podniku a poprodejní péči o zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ohodnocení 100 Kč/hod.
- bonusy z prodeje
- možnost výplaty zálohy každý pátek
- spolupráce na DPP/DPČ
- práce v nadnárodní společnosti
- nástup možný ihned nebo dohodou
- individuální plánování směn podle Tvých časových možností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

internetový obchod s elektronikou, příslušenstvím a spotřebiči

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost
- plynulé a smysluplné vyjadřování
- znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
- základní orientace v oblasti elektroniky a PC
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3055316  Datum zveřejnění: 20.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 Kč/hod.