Operátor/Lisař/Seřizovač 125 Kč/hod. (Liberec)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha a seřizování postupových lisovacích strojů
• výroba a kontrola dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• výborné mzdové ohodnocení (120 - 125 Kč/hod.)
• příplatek za odpolední 6 Kč + příplatky dle zákoníku práce
• příspěvek 44 Kč na oběd, u noční a víkendů stravenka v hodnotě 75 Kč (při uzavření kantýny)
• 5 týdnů dovolené
• možnost pracovat přesčas
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 735 176 722.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost se zabývá výrobou součástek pro elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
• zodpovědný přístup k práci, samostatnost
• manuální zručnost, technický styl myšlení (čtení výkresové dokumentace, používání základních měřících pomůcek – posuvka, mikrometr apod.)
• dobrý zdravotní stav
• pouze pro uchazeče se zájmem o dlouhodobou spolupráci
• předchozí zkušenost s lisováním, či v oblasti strojírenského průmyslu výhodou - ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3068413  Datum zveřejnění: 15.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 28 000 Kč