Kontrolor/ka kvality 118 Kč/hod. (Jablonec nad Nisou)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• výstupní kontrola dílů
• manipulace s díly

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé mzdové ohodnocení (108-118 Kč/hod.)
• 80 Kč stravenky
• příplatky: 15% noční, 35% sobota, 50% neděle, 25% přesčas, 100% svátek
• nástup možný IHNED

Informace o náboru

Jak se ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se můžete ucházet zasláním Vašeho životopisu na e-mail [email protected], návštěvou naší liberecké pobočky v Moskevské ulici 658 nebo telefonicky na telefonním čísle: 735 176 722.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• chuť a ochota pracovat ve 3-směnném, nebo nepřetržitém provozu
• zodpovědný přístup k práci, flexibilita
• dobrý zdravotní stav
• předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3068545  Datum zveřejnění: 16.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 25 000 Kč