Technický konzultant

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s programováním a chcete se posunout na konzultantskou činnost? Nebo už takovou pozici zastáváte a chcete nové působiště? Čtěte dál - do české firmy v Ostravě hledáme nového kolegu nebo kolegyni.
- navrhuje nastavení a modifikace aplikace u zákazníka a následně navrhuje parametry a připravuje zadání
- úzká spolupráce s programátory
- sbírá a analyzuje požadavky a potřeby zákazníka na funkčnost aplikace
- technická podpora a konzultace u zákazníka
- příprava technické dokumentace
- zpracovává příručky aplikace pro zákazníka
- poskytuje podporu po telefonu nebo prostřednictvím osobní konzultace
- vytváří a udržuje dobré vztahy se zákazníkem
- udržuje si hlubokou znalost užívaného aplikačního SW

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v české firmě pro významné zákazníky i v zahraničí
- možnost home office
- výkonnostní odměny
- benefity z věrnostního programu společnosti
- odborné a jazykové vzdělávání
- notebook a mobilní telefon
- kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost PL/SQL
- znalost UNIX
- základní znalost JAVA, C++ (případně C#)
- samostatnost
- ochota cestovat za zákazníkem
- komunikativnost a vyjadřovací schopnosti na vysoké úrovni
- logické a analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3118570  Datum zveřejnění: 31.7.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.