Teamleader T-mobile Osobně

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice, Liberecký kraj, Liberec, Olomoucký kraj, Olomouc, Moravskoslezský kraj, Ostrava
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
21.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

T-MOBILE OSOBNĚ je nová nadstandardní služba společnosti T-Mobile Czech Republic, jedničky na českém mobilním trhu, která svým zákazníkům poskytuje špičkové služby v oblasti technologií.

T-MOBILE OSOBNĚ přináší zákazníkům zcela novou úroveň obsluhy v pohodlí jejich domova. Šetří jejich čas a náklady tím, že nepotřebují nikam chodit a čekat. Profesionální obchodní konzultanti s nimi proberou aktuální situaci v oblasti telekomunikací, technologií a zábavy, na základě které jim navrhnou optimální řešení vyplývající z jejich potřeb. A to vše v místě, kde se zákazník cítí dobře - v jeho domově.

Otevíráme nový region a pro jeho vedení hledáme leadera, který povede své lidi k tomu, aby:
- dělali vše pro to, aby pochopili zákazníka
- hledali pro něj to nejlepší řešení
- plnili to, co zákazníkovi slíbili

Zaměstnanecké výhody, benefity

Staň se teamleaderem T-MOBILE OSOBNĚ a získej:
- vše, co k tomu patří - kompetence, odpovědnost, výkonnou moc, a tím možnost ovlivňovat dění ve svém regionu od A do Z
- zkušenosti od TOP manažerů mezinárodní firmy, které si v praxi zafixuješ v každodenní práci s týmem
- pohodlné cestování - za konzultanty nemusíš jezdit autobusem
- odměnu nad úrovní trhu
- prestiž klíčové pozice nové obchodní jednotky

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte, prosím, na e-mail podpora@osobne.t-mobile.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Spojujeme lidi, kteří mají své sny a pomáháme jim nastavit konkrétní, měřitelné cíle, jak jich dosáhnout. Využíváme energie týmu k podpoře jednotlivce a energii jednotlivce k podpoře týmu. A funguje to!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme, že máš:
- zkušenosti s vedením týmu a schopnost jeho budování
- nadšení pro moderní technologie a chuť učit se nové věci
- schopnost naučit své lidi prodávat a tuto jejich dovednost stále zlepšovat
- tah na branku a touhu dosahovat výsledky
- chuť přenést práci z kanceláře do terénu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

ID: 3121300   Datum zveřejnění: 11.8.2017